2024. május 4, szombat - Mónika

Giro d\'Italia - Narváez nyerte az első szakaszt, Valter a kilencedik.
2024. Május 04. 18:21, szombat |

Jhonatan Narváez nyerte szombaton a Giro d\'Italia országúti kerékpáros körverseny nyitószakaszát, melyen a mezőny egyetlen magyar indulója, Valter Attila kilencedik lett.

TCR World Tour - Michelisz egy 3. és egy 11. hellyel az összetett élén maradt.
2024. Május 04. 18:00, szombat |

A szombaton rendezett első futamon a harmadik helyről rajtolva harmadikként is ért célba a címvédő Michelisz Norbert a túraautós TCR World Tour idei szezonjának második állomásán.

Labdarúgó NB I - A felcsúti vereségével a Kisvárda közelebb került a kieséshez.
2024. Május 04. 17:40, szombat |

Az éremért, illetve nemzetközi kupaszereplésért küzdő Puskás Akadémia 4-2-re nyert otthon a Kisvárda ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójában.

Labdarúgó NB I - Újabb hazai vereségével a Mezőkövesd lesz az utolsó.
2024. Május 04. 15:00, szombat |

A már biztos kieső Mezőkövesd hazai pályán 2-1-re kikapott a Zalaegerszegtől a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának szombati játéknapján; ezzel eldőlt, hogy a borsodiak végeznek az utolsó helyen az élvonalban.

Megemlékezés Szent Flórián napján.
2024. Május 04. 12:00, szombat |

Május 4. Szent Flórián, a tűzoltók védőszentjének napja. Ez a nap a hivatásos, az önkormányzati, a létesítményi és az önkéntes tűzoltóké, valamint az összes tüzes mesterséget művelőé, ezen a napon valamennyiük védőszentje elő

Kumho FIA TCR World Tour.
2024. Május 04. 08:45, szombat |

Ehrlacher 1-2-re vezet a Cyan Racing előtt a szoros időmérőben.

Férfi divízió I/A-vb - Hosszabbításban győzelem az olaszok ellen, szombaton dől el a feljutás
2024. Május 04. 08:35, szombat |

A magyar férfi jégkorong-válogatott hosszabbítás után 3-2-re legyőzte a házigazda olasz csapatot pénteken a bolzanói divízió I/A-világbajnokság negyedik fordulójában.

Giro d\'Italia - Valter a mezőny egyetlen magyarja, Pogacar a toronymagas favorit.

Valter Attila személyében egyetlen magyar indul a szombaton rajtoló 107. Giro d\'Italia országúti kerékpáros körversenyen, amelynek toronymagas esélyese a szlovén Tadej Pogacar.

Női Vuelta - Vas Blanka két helyet visszacsúszott összetettben.
2024. Május 04. 08:21, szombat |

Vas Blanka a 102. helyen ért célba a női Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny hatodik szakaszán, ezzel összetettben két pozíciót visszacsúszva az 54. helyen áll.

Verstappen a pole-ban Leclerc és Perez előtt, a sprintkvalifikáció meglepetése Ricciardo.
2024. Május 04. 08:18, szombat |

Daniel Ricciardo nem hitte volna, hogy képes lesz a második sorba kvalifikálni magát a sprinten.

Schmidt Ádám: a közösségi sportnak kiemelt szerepe van a sportirányításban.
2024. Május 04. 08:10, szombat |

A közösségi sport kiemelt szerepet játszik a sportirányításban, a cél az, hogy minél többen vegyenek részt a tömegsportban - jelentette ki a Honvédelmi Minisztérium sportért felelős államtitkára.